سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان

سال 1397، سال حمایت از کالای ایرانی

 

اخبار مدیریت آب و خاک

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان، چهاردمین جشنواره شهید رجایی و آئین تجلیل از برگزیدگان عرصه خدمت روز چهارشنبه 7 شهریور ماه جاری در استان زنجان برگزار شد .

سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان در این جشنواره با  کسب بالاترین امتیاز در بین دستگهای تولیدی و زیربنائی رتبه نخست را به خود اختصاص داد و به عنوان دستگاه برگزیده معرفی شد.

استاندار زنجان در این جشنواره با اهدای لوح تقدیر و تندیس به دکتر حسین جعفری رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان از اقدامات شایسته و ارزنده ایشان و مجموعه کارکنان سازمان تجلیل و قدردانی کرد.

گفتنی است، سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان در سیزدهمین جشنواره شهید رجائی و تقدیر از دستگاههای برتر استان  در ارزیابی عملکرد سال 95 نیز با کسب بالاترین امتیاز ، حایز رتبه برتر از بعد شاخص های عمومی و اخنصاصی شد.

سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان همچنین سال 95 در سیزدهین جشنواره شهید رجائی موفق به کسب رتبه برتر در اقامه نماز شده است.

انتهای پیام/

در راستای ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی توسط سازمان اداری و استخدامی کشور، در ارزیابی عملکرد سال 95 سازمان های جهاد کشاورزی از بعد شاخص های عمومی و اختصاصی، سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با کسب بالاترین امتیاز، رتبه نخست را در بین 32 واحد استانی وزارت جهاد کشاورزی از آن خود کرد.

گفتنی است، پیش از این سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان در سیزدهمین جشنواره شهید رجایی و تقدیر از دستگاه های برتر استان در ارزیابی عملکرد سال 95 از بعد شاخص های عمومی و اختصاصی و اقامه نماز حایز رتبه برتر شده است.

انتهای پیام/

آمار بازدید

امروز
دیروز
کل بازدید ها
2145
4116
4250936


IP شما : 54.198.212.30

نظرسنجی

نظر شما در خصوص مطالب ارائه شده در سایت چه می باشد؟

جستجوی گوگل


امروز : سه شنبه 1 آبان 1397

آخرین تاریخ به روز رسانی 2 ساعت و-10 دقیقه قبل می باشد