سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان

سال 1397، سال حمایت از کالای ایرانی

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان، دومین جلسه شورای راهبری زنجیره‌های عرضه با حضور دکتر حسین جعفری، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و سایر اعضای شورا روز چهارشنبه 9 خرداد ماه جاری در سالن جلسات حوزه ریاست سازمان برگزار شد.

گفتنی است، در این جلسه ضمن ارایه گزارشی از اقدامات و فعالیت های انجام گرفته در زمینه ایجاد و راه‌اندازی زنجیره های عرضه محصولات توسط مدیران و معاونین سازمان و سایر اعضا، با تشریح برخی موانع موجود در مسیر ایجاد و راهبری زنجیره ها، راهکارهای تسهیل فرآیند تشکیل حلقه های مختلف زنجیره ها در حوزه های مختلف مورد بررسی قرار گرفت.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان در این جلسه سرعت بخشی به روند ایجاد و تقویت زنجیره ها در حوزه‌های مختلف زراعت، باغبانی، امور دام و شیلات استان را مورد تاکید قرار داد و افزود: تشکیل زنجیره ها باید با محوریت تولید کنندگان باشد چراکه جهت گیری اصلی در ایجاد این زنجیره ها حمایت از تولید است.

دکتر حسین جعفری با اشاره به لزوم الگوگیری از تجارب موفق جهانی در ایجاد و راهبری زنجیره ها و همچنین بهره گیری از تجربه زنجیره‌های موفق در سایر استان های کشور تصریح کرد: در این راستا نباید مفهوم زنجیره با پشتیبان اشتباه گرفته شده و زمینه فعالیت دلالان و واسطه ها فراهم شود.

انتهای پیام/

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان، به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر دکتر حسین جعفری، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان و سردار کرمی، فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان به همراه حجت الاسلام سید مجتبی حسینی، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان و عنایت الله معصومی، معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان با خانواده معظم شهید غلام رضا تحسینی و آزاده و جانباز سرافراز مرتضی تحسینی دیدار کردند.

انتهای پیام/ 

 

 

نشست هم اندیشی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با  مدیرکل فنی و حرفه‌ای

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان، نشست هم اندیشی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و جمعی از مدیران و معاونین سازمان با مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان روز چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه جاری در محل اداره‌کل فنی و حرفه ای برگزار شد.

مدیرکل فنی و حرفه ای استان در این نشست که با هدف معرفی و شناسایی زمینه های همکاری بین دو طرف برگزار شد، به منظور ارائه آموزش های مختلف به جامعه کشاورزی استان اعلام آمادگی کرد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان نیز در این نشست آموزش و ترویج را از وظایف و مسئولیت های مهم این سازمان برشمرد و تصریح کرد: ایجاد کسب و کارهای جدید در بخش کشاورزی استان از جمله اهداف و اولویت‌های سازمان محسوب می شود و در این راستا بهره گیری از ظرفیت های آموزشی حوزه فنی و حرفه‌‌ای استان می تواند بسیار راهگشا باشد. 

گفتنی است، در ادامه این نشست رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان به همراه مدیران و معاونین سازمان از کارگاه‌های مرتبط با کشاورزی اداره‌کل فنی و حرفه‌ای استان بازدید کردند.

با حضور مسئولان کشوری؛ دومین جلسه هماهنگی تولید محصولات گواهی شده در استان زنجان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان، دومین جلسه هماهنگی تولید محصول گواهی شده در استان زنجان در راستای انتخاب این استان به عنوان پایلوت تولید محصولات گواهی شده در کشور با حضور سعید سعادت، مدیرکل دفتر محیط زیست و سلامت غذای وزارت جهاد کشاورزی، محمدعلی باغستانی، مشاور معاون وزیر و رئیس سابق سازمان حفظ نباتات کشور، حسین جعفری، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان، کارگرزاده، مدیرکل استاندارد استان، خشنود، مسئول کمیته پیشگیری انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان مهرانه، طاهری، رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان و جمعی از معاونین و مدیران سازمان جهاد کشاورزی استان روز چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه جاری در سالن جلسات حوزه ریاست سازمان برگزار شد.

گفتنی است، در این جلسه دستورالعمل و نحوه پیاده سازی و اجرای طرح تولید محصول گواهی شده (سالم) در استان زنجان مورد بررسی قرار گرفت.

 

برگزاری جلسه شورای پهنه بندی و ساماندهی مراکز جهاد کشاورزی استان زنجان

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان، جلسه شورای پهنه بندی و ساماندهی مراکز جهاد کشاورزی استان با حضور مدیران ستادی و شهرستانی روز پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه جاری در سالن جلسات حوزه ریاست سازمان برگزار شد.

گفتنی است، سهیل نصرتی، مدیر هماهنگی ترویج سازمان در ابتدای این جلسه گزارشی مفصل از آمار و اطلاعات مربوط به پهنه های کشاورزی استان در تمام شهرستان ها ارایه کرده و سپس مدیران جهاد کشاورزی شهرستان ها با تشریح برخی مشکلات و چالش های موجود در مسیر پیشبرد برنامه ها در پهنه های کشاورزی، پیشنهادات و راهکارهایی را برای رفع این چالش ها مطرح کردند.

شایان ذکر است، هرکدام از مدیران ستادی نیز در این جلسه با تبیین درخواست های مورد انتظار خود از کارشناسان پهنه در مراکز جهاد کشاورزی استان، بر همکاری و نقش موثر این کارشناسان در سرعت بخشی به اجرای برنامه ها و پیشبرد موفقیت آمیز طرح ها به جهت ارتباط مستقیم آنان با بهره برداران تاکید کردند.

آمار بازدید

امروز
دیروز
کل بازدید ها
6022
8083
3217998


IP شما : 54.225.31.188

جستجوی گوگل


آدرس بر روی نقشه

امروز : سه شنبه 29 خرداد 1397

آخرین تاریخ به روز رسانی 8 ساعت و29 دقیقه قبل می باشد