سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان

سال 1397، سال حمایت از کالای ایرانی

 

 

مشکلات و موانع توسعه روستایی شرستان زنجان با حضور دکتروقفچی

نماینده محترم مردم شریف زنجان و طارم به همراه مدیران دستگاههای اجرایی با حضور بیش از یکصد نفر از اهالی روستاهای دهستان معجزات در روستای رازبین شرکت نمودند .

در این جلسه با طرح مشکلات توسعه اشتغال پایدار روستایی توسط مدیر جهاد کشاورزی شهرستان زنجان و ضرورت توجه به داشته های روستائیان در اعطای تسهیلات توسعه اشتغال خواستار تسهیل گری بیشتر در پرداخت تسهیلات شدند و ضمن تاکید موضوع توسط کشاورزان نماینده محترم مجلس بر پیگیری موضوعات و ارائه آنها به صورت کتبی تاکید نمودند .

به گزارش مدیر جهاد کشاورزی شهرستان زنجان، برداشت مکانیزه برنج از سطح 2 هزار و 100 هکتار از اراضی منطقه زنجانرود از اواسط مرداد ماه آغاز شده و تا اواخر مهر ماه ادامه خواهد داشت.

حسام الدین امیر مقدمی میانگین عملکرد شلتوک برنج در منطقه زنجانرود را 4 هزار کیلوگرم در هکتار اعلام کرد و افزود: علی کاظمی، هاشمی، گرده و محلی حصار از جمله ارقام برنج تولیدی در زنجانرود به شمار می رود.

انتهای پیام/

جشنواره شهید رجایی روز شنبه 11 شهریور ماه در محل سالن آمفی تئاتر کتابخانه سهروردی زنجان برگزار شد.
در این مراسم جهاد کشاورزی شهرستان زنجان حائز رتبه برتر دستگاه های اجرایی شهرستان شد.
به همین منظور با اهدای لوح و تندیس  از حسام‌الدین امیر مقدمی، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تجلیل شد.
انتهای پیام/

 به گزارش مدیر جهاد کشاورزی شهرستان زنجان، با عنایت به تاکید مقام معظم رهبری و به منظور نیل به خود کفایی وکاهش وابستگی به واردات دانه های روغنی، در راستای طرح توسعه کشت کلزا، اداره ترویج شهرستان زنجان با همکاری مراکز جهاد کشاورزی و کارشناسان مروج پهنه های تولیدی اقدام به برگزاری جلسات توجیهی در مناطق مختلف این شهرستان برگزار نموده است.

انتهای پیام/ 

 

 

 

به گزارش مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان، سطح باغات هلو در استان زنجان به یک هزار و 953 هکتار می رسد به طوری که هم اکنون یک هزار و 668 هکتار از این سطح بارور بوده و 285 هکتار آن هنوز به مرحله باردهی نرسیده است.

بهنام اوجاقلو میزان تولید هلو طی سال جاری در استان زنجان را 13 هزار تن اعلام کرد و افزود: برداشت هلو در استان همه ساله از اواسط خرداد ماه آغاز شده و تا اواخر شهریور ماه ادامه می یابد.

وی تصریح کرد: حاج کاظمی، زعفرانی و انجیری عمده ارقام هلوی تولید شده در استان زنجان را شامل می‌شود.

انتهای پیام/ 

 

 

 

آمار بازدید

امروز
دیروز
کل بازدید ها
2281
4116
4251072


IP شما : 54.198.212.30

جستجوی گوگل


امروز : سه شنبه 1 آبان 1397

آخرین تاریخ به روز رسانی 3 ساعت و-39 دقیقه قبل می باشد