سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان

سال ۱۳۹۶، اقتصاد مقاومتی : تولید - اشتغال

در راستای گرامیداشت دهه فجر سال 96، همایشی با عنوان « انقلاب اسلامي ؛ تربیت قرآنی، تحکیم بنیان خانواده و منزلت زن مسلمان » روز یکشنبه مورخ 96/11/15 با حضور کارکنان مدیریت جهادکشاورزی و بانوان شاغل در سایر ادارات شهرستان سلطانیه، در محل سالن اجتماعات این مدیریت برگزار گردید. در این همایش حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا امینی نماینده محترم ولی فقیه ضمن عرض تبریک به مناسبت ایام الله مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی و تسلیت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه (ص)، در خصوص شأن و منزلت آن بانوی بزرگوار توضیحاتی را ارائه نمودند. همچنین خواستار تلاش بانوان در جهت تربیت قرآنی فرزندان، مطالعه زندگی معصومین علیهم السلام به منظور افزایش دانش و آگاهی خود جهت تربیت نسل آینده گردیدند. و در ادامه مطالبی در زمینه اهمیت حجاب در جامعه و اهمیت آن در تحکیم بنیان خانواده ارائه نمودند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان سلطانیه در راستای گرامیداشت دهه مبارک فجر سه پروژه آبیاری تحت فشار در سطح شهرستان سلطانیه با حضور آقای سلیمی فرماندار شهرستان سلطانیه ، حاج آقا نوری امام جمعه شهرستان و حاج آقا امینی نماینده ولی فقیه در مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان و شورای اداری شهرستان به طور همزمان به بهره برداری رسید.

پیمان حائری مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اعلام کرد این پروژه ها در 119 هکتار در سطح روستاهای شهرستان اجرا شده است 

به گزارش روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان سلطانیه، در سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر کارگاه آموزشی شناسایی گیاهان تدخینی و مبارزه با مواد مخدر در مورخ 13/04/96 با حضور همکاران مدیریت جهاد کشاورزی ،کارکنان اداره منابع طبیعی ، دامپزشکی و دهیاران در سالن اجتماعات این مدیریت برگزار گردید.

در این کارگاه آموزشی که با همکاری فرماندهی انتظامی شهرستان سلطانیه  تشکیل گردید، جناب آقای حسینخانلو رئیس اداره اجتماعی و آموزش پلیس مبارزه با مواد مخدر در زمینه  شناسایی گیاهان تدخینی، علل گرایش افراد به مواد مخدر، اهم نتایج ارزیابی وضعیت سوء مصرف مواد مخدر و آشنایی با طبقه بندی انواع مواد اعتیاد آور، میانگین پایین سن اعتیاد، مضرات اعتیاد و مهارت های زندگی در مقابله با گرایش به اعتیاد و غیره توضیحات لازم را ارائه دادند.

در راستای گرامیداشت دهه فجر سال 95، همایشی با عنوان « انقلاب اسلامي، منزلت زن، تحكيم بنيان خانواده و سبك زندگي ايراني اسلامي» روز شنبه مورخ 16/11/1395 با حضور کارکنان مدیریت جهادکشاورزی و بانوان شاغل در سایر ادارات شهرستان سلطانیه، در محل سالن آموزش این مدیریت برگزار گردید. در این همایش حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا حسینی نماینده محترم ولی فقیه سازمان جهادکشاورزی استان زنجان ضمن عرض تبریک به مناسبت ایام الله مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی و میلاد با سعادت حضرت زینب کبری (س)، در خصوص شأن و منزلت آن بانوی بزرگوار توضیحاتی ارائه نموده و به بیان نقش ایشان در واقعه عاشورا پرداختند. حاج آقا حسینی در ادامه مباحثی در مورد عبادت در ادیان مختلف و عقلانیت در اسلام عنوان نموده و فرمودند: « از دیدگاه اسلام عاقلترین مردم کسی است که خدا را بشناسد و عبادت کند.»

در ادامه همایش سرکار خانم بیگ­وردی در خصوص مقام و منزلت زن در اسلام به ویژه حضرت فاطمه (س)، صحبت نموده و همچنین به نقش زنان در انقلاب اسلامی و لزوم حفاظت از انقلاب به عنوان وظیفه تمام اقشار جامعه به ویژه زنان اشاره نمودند.

جستجوی گوگل


آدرس بر روی نقشه

امروز : پنجشنبه 3 اسفند 1396

آخرین تاریخ به روز رسانی 12 ساعت و0 دقیقه قبل می باشد