سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان

سال ۱۳۹۶، اقتصاد مقاومتی : تولید - اشتغال

برگزاری مسابقات طناب کشی به مناسبت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی

 

به مناسبت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی مسابقات طناب کشی بین پایگاههای بسیج سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان و ادارات تابعه در تاریخ 21/11/96 در مجموعه ورزشی این سازمان برگزار گردید و در پایان مسابقات تیم پایگاه بسیج سازمان جهاد کشاورزی مقام اول را کسب نموده و جوایزی به آنان اهداء گردید.

پردیس استانی کانون ارزیابی و توسعه مدیران روز دوشنبه هشتم آبان ماه جاری با حضور ابوالقاسم ورداسبی، رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت جهاد کشاورزی، دکتر حسین جعفری، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان و سایر مسئولان استانی در سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان افتتاح شد.

گفتنی است، پردیس کانون ارزیابی و توسعه مدیران تاکنون در استان های خراسان شمالی، قزوین، کرمان و اصفهان راه اندازی شده و پنجمین پردیس نیز توسط رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت جهاد کشاورزی در استان زنجان افتتاح شد.

شایان ذکر است، در راستای توسعه هرم مدیریتی و اجرای دستورالعمل نحوه انتخاب و انتصاب مدیران حرفه ای موضوع تصویب نامه شماره «579095» مورخ ا/4/ 95 شورای عالی اداری، از ابتدای سال 97 افرادی در سمت‌های مدیریتی انتخاب می شوند که از این کانون گواهی شایستگی احراز سمت های مدیریتی دریافت کرده باشند.

انتهای پیام/

 

 

 

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان در این دیدار با اشاره به اینکه وزارت جهاد کشاورزی دارای 540 هزار نفر نیروی اعزامی به جبهه های نبرد حق علیه باطل در دوران دفاع مقدس است، اظهار کرد: تعداد 310 نفر از این تعداد نیروهای مردمی بوده است.
عنایت الله معصومی همچنین با بیان اینکه وزارت جهاد کشاورزی دارای 33 هزار نفر جانباز و یک هزار و 200 نفر آزاده است، تصریح کرد: این وزارتخانه 3 هزار و 300 نفر شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است.
وی در ادامه تعداد پرونده های اعزامی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان را نیز بیش از 5 هزار و 500 پرونده اعلام کرد و افزود: از مجموع 2 هزار و 200 نفر نیروی اعزامی توسط این سازمان به جبهه های نبرد حق علیه باطل در دوران هشت سال دفاع مقدس، بیش از 700 نفر نیروهای اعزامی ستادی و مابقی نیروهای مردمی بوده است.
معصومی تعداد شهدای سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان را 40 نفر برشمرد و خاطرنشان کرد: این سازمان همچنین دارای 206 نفر جانباز و چهار نفر آزاده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان در پایان با تاکید بر اینکه جهادگران نقش تعیین کننده و اثرگذاری در روند پیروزی های رزمندگان در هشت سال دوران دفاع مقدس داشته اند، بیان داشت: امام راحل به جهادگران لقب «سنگرسازان بی سنگر» دادند که این لقب در تاریخ ادبیات جنگ ماندگار خواهد بود.
اسدالله درویش امیری، استاندار زنجان نیز در این دیدار، تعداد پرونده ها و نیروهای اعزامی، شهدا و آزادگان مجموعه جهاد را قابل تامل دانست و آن را نشان از اوج فداکاری و ایثار کارکنان این نهاد انقلابی برشمرد.
انتهای پیام/

جمعی از بانوان عضو بسیج مهندسین کشاورزی استان زنجان به همراه مسئول سازمان بسیج جامعه زنان سپاه انصارالمهدی (عج) استان، روز سه شنبه چهارم مهر ماه جاری همزمان با هفته دفاع مقدس با حضور در منزل شهید حیدرعلی اوجاقلو از شهدای سازمان جهاد کشاورزی استان، از نزدیک با خانواده ایشان دیدار کرده و با اهدای لوح و هدیه از آنان تقدیر کردند.

گفتنی است، در این دیدار همسر بزرگوار شهید با بازگو کردن خاطراتی یاد و خاطره آن شهید معزز را زنده کردند.

شایان ذکر است، شهید حیدرعلی اوجاقلو در خرداد ماه سال 63 در عملیات خیبر به درجه رفیع شهادت نایل شدند.

انتهای پیام/

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان به نقل از دکتر حسین جعفری، همزمان با هفته دولت 54 پروژه در بخش کشاورزی استان زنجان افتتاح و به بهره برداری می رسد که 44 مورد از این پروژه‌ها سرمایه ای و 10 مورد دیگر مربوط به پروژه های عمرانی است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان اعتبارات هزینه شده برای پروژه های سرمایه ای را 136 میلیارد و 145 میلیون ریال اعلام کرد و افزود: برای پروژه های عمرانی نیز بالغ بر 108میلیارد ریال هزینه شده است.

وی خاطرنشان کرد: در مجموع برای پروژه های عمرانی و سرمایه ای مورد افتتاح بخش کشاورزی استان زنجان در هفته دولت بالغ بر 245 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

دکتر جعفری افتتاح 28 مورد آبیاری تحت فشار جمعا به مساحت 635 هکتار در شهرستان های مختلف استان را از جمله پروژه های سرمایه ای مورد افتتاح اعلام کرد و بیان داشت: سه پروژه در حوزه تولیدات دامی( شامل یک واحد گوساله پرواری، یک واحد گاوشیری و یک واحد گوسفند داشتی)، هشت پروژه پرورش ماهیان سردآبی و پنج پروژه در حوزه صنایع کشاورزی(شامل یک واحد بسته بندی چاشنی و ادویه، یک واحد فرآوری زیتون، دو واحد بسته بندی حبوبات و غلات و یک واحد بسته بندی انواع میوه و صیفی جات) دیگر پروژه های سرمایه ای مورد افتتاح بخش کشاورزی استان را شامل می شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با بیان اینکه افتتاح پروژه های آبیاری تحت فشار در هفته دولت موجب تثبیت اشتغال 343 نفر در بخش کشاورزی استان می شود، اضافه کرد: افتتاح سایر پروژه های سرمایه‌ای نیز در مجموع برای 82 نفر اشتغالزایی خواهد داشت.

وی با اشاره به تثبیت اشتغال یک هزار و 538 هزار نفری پروژه های عمرانی بیان داشت: افتتاح و بهره برداری از پروژه های عمرانی و سرمایه ای طی هفته دولت، در مجموع اشتغالزایی و تثبیت اشتغال یک هزار و 963 نفر در بخش کشاورزی استان زنجان را به دنبال دارد.

انتهای پیام/

 

 

 

 

جستجوی گوگل


آدرس بر روی نقشه

امروز : دوشنبه 30 بهمن 1396

آخرین تاریخ به روز رسانی یکشنبه 29 بهمن 1396 1:25:54 ب ظ می باشد