سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان

سال 1397، سال حمایت از کالای ایرانی

دستیابی به بانک اطلاعاتی جامع از مدیران توانمند با راه‌اندازی کانون ارزیابی و توسعه مدیران در سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان

 پردیس استانی کانون ارزیابی و توسعه مدیران روز دوشنبه هشتم آبان ماه جاری با حضور ابوالقاسم ورداسبی، رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت جهاد کشاورزی، دکتر حسین جعفری، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان و سایر مسئولان استانی در سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان افتتاح شد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان در این مراسم تصریح کرد: با راه‌اندازی کانون ارزیابی و توسعه مدیران در سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان امکان دستیابی به یک بانک اطلاعاتی جامع از مدیران توانمند در استان فراهم شده و این سازمان آمادگی خدمات دهی به سایر دستگاه های استان در کانون راه اندازی شده را دارد و حتی استان‌های همجوار نیز می توانند از این ظرفیت ایجاد شده بهره مند شوند.

دکتر حسین جعفری خاطرنشان کرد: راه‌اندازی کانون ارزیابی و توسعه مدیران در سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان  نقطه عطفی است تا در تربیت مدیران آینده از اصول مدیریتی صحیح و علمی استفاده شود.

وی عنوان کرد: ایجاد تغییر و تحول در سیستم های اداری همواره یکی از دغدغه های تمامی مدیران بوده است و در این راستا تحول سخت افزاری چندان راهگشا نبوده و این تحول عمدتا باید نرم افزای باشد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان لازمه تحول در فرآیندها و مدیریت ها را تحول در نیروی انسانی برشمرد و تحقق این مهم را از طریق شناخت درست نیروی انسانی میسر دانست.

دکتر جعفری بیان داشت: شناخت مدیران یکی از چالش برانگیزترین مباحث در دستگاه های اجرایی به شمار می رود و در این راستا عدم وجود یک بانک اطلاعاتی از مدیران، زمینه ساز انتخاب سلیقه ای مدیران شده است.

وی با بیان اینکه در انتخاب مدیران از نظر فنی عمدتا شناخت کافی از افراد وجود دارد ولی شناخت از توانایی‌های مدیریتی آنان مستلزم انجام ارزیابی های لازم است، خاطرنشان کرد: امید است راه اندازی کانون ارزیابی و توسعه مدیران در سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گام موثری در شناخت همه جانبه مدیران باشد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان تصریح کرد: راه اندازی کانون ارزیابی و توسعه مدیران همچنین منجر به یک جامع نگری در انتخاب مدیران شده و نهایتا با شناختی که از افراد حاصل می شود، مدیرانی در یک دستگاه اجرایی انتخاب خواهند شد که بتوانند نقاط ضعف همدیگر در آن مجموعه را پوشش دهند.

انتهای پیام/ 

آمار بازدید

امروز
دیروز
کل بازدید ها
7387
12463
2980633


IP شما : 54.159.85.193

جستجوی گوگل


آدرس بر روی نقشه

امروز : يكشنبه 30 ارديبهشت 1397

آخرین تاریخ به روز رسانی 11 ساعت و-31 دقیقه قبل می باشد