سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان

سال 1397، سال حمایت از کالای ایرانی

 

برگزاری جلسه شورای هماهنگی مدیران سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان/ پنجمین رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان زنجان معرفی شد

جلسه شورای هماهنگی مدیران سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با حضور دکتر حسین جعفری، ریاست سازمان و جمعی از معاونین و مدیران حوزه های مختلف روز پنجشنبه چهارم آبان ماه جاری در سالن جلسات این سازمان برگزار شد.

گفتنی است، در این جلسه هر کدام از مدیران استانی و شهرستانی گزارشی از عملکرد آبیاری تحت فشار، رفع تداخلات اراضی، سطوح تحقق یافته کشت کلزا و اعطای تسهیلات خط اعتباری مکانیزاسیون ارایه کرده و ضمن بیان مسایل و مشکلات موجود در روند اجرا، در زمینه راهکارهای حل مشکلات و پیشبرد سریع برنامه ها تبادل نظر کردند.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان در این جلسه اهمیت و ضرورت رفع تداخلات اراضی ملی و مستثنیات را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: رفع تداخلات یکی از دستور کارهای اصلی و مهم مدیران باشد.

دکتر حسین جعفری با تاکید بر اینکه مدیران شهرستان های مختلف استان در معرفی متقاضیان تسهیلات خط اعتباری مکانیزاسیون به بانک اهتمام بیش تری داشته باشند، عنوان کرد: در اعطای تسهیلات مکانیزاسیون جهت‌دهی‌های لازم انجام گرفته و به کشاورزان توصیه ها و مشاوره های لازم در زمینه ادوات و ماشین آلات متناسب با نیاز آن ها ارایه شود ولی در این راستا هیچ نظری بر آن ها تحمیل نشود.

وی در ادامه بر لزوم اطلاع رسانی به تولید کنندگان در زمینه آنفولانزای مرغی تاکید کرد و افرود: باید کارشناسان تمام پهنه ها در استان هوشیار باشند تا به محض مشاهده علایم بیماری در اولین پهنه، برای جلوگیری از شیوع بیماری، اقدام لازم برای کنترل و مقابله با آن انجام گیرد.

دکتر جعفری همچنین از مدیران خواست تا با کار مستمر و با اتکا به توانمندی های خود از متقاضیان سرمایه گذاری در حوزه های مختلف حمایت کرده و برای رفع موانع و حل و فصل مشکلات سرمایه گذاران تمام توان خود را به کار گیرند.

گفتنی است، در ادامه این جلسه مراسم تکریم و معارفه رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان با حضور اعضای شورای این سازمان برگزار شد.

در این مراسم محمدباقر آقاجانلو به عنوان پنجمین رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان زنجان معرفی و از خدمات ارزشمند روح الله حسنی، رئیس سابق این سازمان قدردانی شد.

همچنین در این مراسم منصور حقی راد به عنوان سرپرست مدیریت شیلات استان زنجان، مسعود زنگنه به عنوان رئیس امور عشایر سازمان جهاد کشاورزی استان، امیر بازرگان به عنوان مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ایجرود و مجید قزوینیان به عنوان مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ابهر معرفی شدند.

انتهای پیام/ 

آمار بازدید

امروز
دیروز
کل بازدید ها
4564
3987
4550469


IP شما : 3.82.51.133

جستجوی گوگل


امروز : سه شنبه 27 آذر 1397

آخرین تاریخ به روز رسانی 10 ساعت و-8 دقیقه قبل می باشد