سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان

سال ۱۳۹۶، اقتصاد مقاومتی : تولید - اشتغال

برگزاری دوازدهمین دوره مسابقات شنا و تنیس روی میز قهرمان کشوری کارکنان وزارت جهاد کشاورزی در استان زنجان

 

دوازدهمین دوره مسابقات شنا و تنیس روی میز قهرمان کشوری کارکنان وزارت جهاد کشاورزی و دستگاه های تابعه روز سه شنبه دوم آبان ماه جاری در استان زنجان برگزار شد.

این دوره از مسابقات در رشته های تنیس روی میز، شنای بالای 40 سال و شنای پایین 40 سال با حضور 80 نفر از کارمندان سازمان های جهاد کشاورزی و ادارات تابعه سراسر کشور برگزار شد.

گفتنی است، در رشته شنای زیر 40 سال، محمدباقر غدیری از سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، محمد کلانتر زاده از موسسه سرم سازی رازی و سید محمد رضا معنوی از استان مازندران به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کرده و در رشته شنای بالای 40 سال نیز وجیه الله فلاحت پیشه از سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، علی غلامی نژاد از خراسان رضوی و ناصر حق طلب از استان زنجان به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.

همچنین در رشته تنیس روی میز رسول پژمان از آذربایجان شرقی مقام اول را کسب کرده و مسعود ابراهیمی نیا از همدان و مرتضی افتخاریان از لرستان به ترتیب مقام های دوم وسوم را بدست آوردند.  

شایان ذکر است، طی مراسمی با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان و معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان از نفرات برتر این دوره از مسابقات تجلیل شد.

عنایت الله معصومی، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان هدف از برگزاری این مسابقات را ایجاد نشاط و شادابی در بین کارکنان مجموعه جهاد کشاورزی، تامین سلامت روح و روان و  ارتقای کارایی و بازده آن ها برشمرد.

انتهای پیام/ 

جستجوی گوگل


آدرس بر روی نقشه

امروز : دوشنبه 30 بهمن 1396

آخرین تاریخ به روز رسانی یکشنبه 29 بهمن 1396 1:25:54 ب ظ می باشد