سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان

سال 1397، سال حمایت از کالای ایرانی

 

بیانیه سطح توافق خدمت تارنما

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان، نشست هم اندیشی مدیران ستادی و استانی صنایع تبدیلی و غذایی منطقه دو کشور با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان و نمایندگان دفتر صنایع تبدیلی و غذایی و مدیران استان ها روز چهارشنبه 21 آذر ماه جاری در سالن جلسات اشراق سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان برگزار شد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان در این جلسه با اشاره به اینکه حوزه صنایع تبدیلی و غذایی ظرفیت های بسیاری دارد و متقاضیان زیادی خواهان سرمایه گذاری در این بخش هستند، تصریح کرد: اعطای تسهیلات اشتغال روستایی فرصت بسیار خوبی برای گسترش سرمایه گذاری ها در حوزه صنایع تبدیلی محسوب می شود.

دکتر حسین جعفری با اشاره به اینکه با تلاش ها و پیگیری های انجام گرفته 68 درصد اعتبارات تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری استان زنجان به بخش کشاورزی اختصاص پیدا کرده است، لزوم ارائه ایده های نو برای هدایت سرمایه گذاران صنایع تبدیلی و غذایی را مورد تاکید قرار داد و بیان داشت:  ضروری است با ارایه ایده های نو به سرمایه گذاران، سهم بیش تری از تسهیلات اشتغال روستایی به حوزه صنایع غذایی اختصاص یابد.

وی عنوان کرد: لازم است به منظور افزایش فروش و صادرات، با همکاری دانشگاه و بهره گیری از تکنولوژی های روز، محصولات و فرآورده های متنوع و نوین متناسب با سلیقه بازارهای مختلف در حوزه صنایع تبدیلی و غذایی تولید شود.

دکتر جعفری خاطرنشان کرد: امید است در این جلسه با هم اندیشی مدیران، نظرات و ایده های کارگشا در این صنعت ارایه شود و شاهد به روز رسانی صنایع تبدیلی و غذایی و تنوع بخشی در این حوزه باشیم.

گفتنی است، بعد از اتمام این جلسه از دو واحد صنایع تبدیلی و غذایی در شهرک صنعتی شماره یک زنجان بازدید شد.

انتهای پیام/

میز خدمت الکترونیکی

شرح خدمت
مستندات مورد نیاز
قوانین و مقررات
سئوالات متداول
مدت زمان انجام خدمت

مسئول اصلی ارائه خدمت: آقای مهندس رضا اصل بیگی

شماره تماس مسئول:33137307
مراحل انجام فرآیند
مدارک مورد نیاز

میز خدمت الکترونیکی

شرح خدمت:

(تمام خدمات و اجرای برنامه های ابلاغی از سطح مرکز خدمات کشاورزی زیر نظر مدیریت جهادکشاورزی شهرستان ها انجام گرفته و نقش ستاد، هدایت، نظارت و حمایت می باشد. لذا متقاضيان جهت اخذ هر گونه خدمات اعم از اخذ نهاده های کشاورزی (بذر، کود و ...)، تسهیلات بانکی، مشاوره کشت و ...بایستی به مرکز خدمات کشاورزی مراجعه نمایند.)

- مراجعه زارع به مركز خدمات

- مراجعه زارع به عامليت های توزیع كود در منطقه

قوانین و مقررات
سئوالات متداول

مدت زمان انجام خدمت:

یك فصل زراعي

شرایط متقاضی خدمت:

در اختیار داشتن زمین زراعی

مسئول اصلی ارائه خدمت:آقای سید جواد موسوی اربطی

شماره تماس مسئول:33137233
مراحل انجام فرآیند

مدارک مورد نیاز:

دارا بودن نسق یا سند زراعي و یا اجاره نامه معتبر

زیر مجموعه ها

آمار بازدید

امروز
دیروز
کل بازدید ها
4379
3987
4550284


IP شما : 3.82.51.133

نظرسنجی

نظر شما در خصوص مطالب ارائه شده در سایت چه می باشد؟

جستجوی گوگل


امروز : سه شنبه 27 آذر 1397

آخرین تاریخ به روز رسانی 9 ساعت و-10 دقیقه قبل می باشد