بیانیه توافق سطح خدمت تارنما

بیانیه توافق نامه سطح خدمات تارنمای سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان

بازدید کننده محترم پورتال سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان

بدینوسیله توافق نامه سطح خدمات پورتال سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان را به اطلاع بازدیدکنندگان محترم میرساند:

۱-     این پورتال به امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات و پیشنهادات شما متقاضیان گرامی از طریق منوی «انتقادات، پیشنهادات و شکایات» در صفحه اصلی و همچنین در منوی مدیریت ها، قسمت مدیریت بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات مجهز می باشد که پس از تکمیل در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

۲-     ارتباط با مدیران سازمان از طریق خط داخلی و مستقیم، از منوی معاونت ها، مدیریت ها و ادارات در بخش معرفی همکاران هر واحد در پورتال قابل دسترسی می باشد.

۳-     ارتباط با سایر کارشناسان و همکاران سازمان از طریق شماره تلفن داخلی در بخش معرفی کارکنان هر واحد قابل دسترس می باشد.

۴-     حفاظت از حریم خصوصی و اطلاعات شخصی کلیه افراد و بازدیدکنندگان پورتال سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان از وظایف سازمان می باشد لذا اطلاعات شخصی کاربران در اختیار عموم و افراد غیر مسئول و غیرمرتبط قرار نخواهد گرفت. 

۵-     امنیت اطلاعات این پورتال توسط توسعه دهنده پورتال سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان تامین می شود.

۶-      پورتال سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان به طور تمام وقت در دسترس متقاضیان بوده و درصورت بروز هرگونه نقص و اشکال فنی، به کاربران اطلاع رسانی خواهد شد.

برچسب : ,

آمار بازدید

امروز
دیروز
کل بازدید ها
12178
13395
8388617

نظرسنجی

نظر شما در خصوص مطالب ارائه شده در سایت چه می باشد؟

جستجوی گوگل


آدرس جهاد کشاورزی زنجان

امروز : جمعه 16 خرداد 1399

آخرین تاریخ به روز رسانی پنج شنبه 15 خرداد 1399 1:41:57 ب ظ می باشد