سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان

سال 1397، سال حمایت از کالای ایرانی

 

اخبار مدیریت توسعه بازرگانی

دومین جلسه کمیته پایش قاچاق محصولات کشاورزی استان زنجان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان، دومین جلسه کمیته پایش قاچاق محصولات کشاورزی استان در سال 97 روز دوشنبه 7 خرداد ماه جاری در سالن جلسات اشراق سازمان برگزار شد.

گفتنی است، در این جلسه ضمن بررسی وضعیت خروج دام زنده به مقصد استان های مرزی به عنوان یکی از عوامل اصلی افزایش قیمت گوشت قرمز، عملکرد و اقدامات دستگاه های اجرایی ذی ربط در زمینه پایش، پیشگیری و کشف قاچاق محصولات کشاورزی در قالب گزارشی توسط هر کدام از اعضای کمیته تشریح شد.

عبدالله جعفری، مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان در این جلسه با تاکید بر لزوم تشدید کنترل و مقابله با قاچاق محصولات کشاورزی در راستای حمایت از تولید داخلی تصریح کرد: مبازره با قاچاق محصولات کشاورزی به منظور جلوگیری از گسترش آفات و بیماری ها و به مخاطره افتادن امنیت غذایی بسیار حائز اهمیت است و در این راستا اطلاع رسانی در زمینه خطرات و آثار سوء ورود و خروج غیر مجاز دام زنده و سایر کالاها توسط دستگاه های ذی ربط ضروری است.

محمدعلی صادقی، سرپرست معاونت بهبود تولیدت دامی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان نیز در این جلسه با بیان اینکه در حال حاضر به هیچ عنوان مجوزی برای خروج دام زنده از استان صادر نمی شود، عنوان کرد: به منظور جلوگیری از شیوع بیماری ها ورود دام زنده به استان نیز باید توسط دستگاه های مربوطه کنترل شود.

انتهای پیام/

آمار بازدید

امروز
دیروز
کل بازدید ها
2943
6758
4242622


IP شما : 54.224.118.247

نظرسنجی

نظر شما در خصوص مطالب ارائه شده در سایت چه می باشد؟

جستجوی گوگل


امروز : يكشنبه 29 مهر 1397

آخرین تاریخ به روز رسانی 4 ساعت و-1 دقیقه قبل می باشد