سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان

سال 1397، سال حمایت از کالای ایرانی

 

اخبار مدیریت آب و خاک

تشریح شرایط اعطای تسهیلات بلاعوض اجرای آبیاری های نوین در اراضی کشاورزی استان زنجان/ تخصیص مرحله دوم اعتبارات

 به گزارش مدیر آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان، در حال حاضر هیچ گونه محدودیتی برای اجرای آبیاری های نوین در اراضی کشاورزی استان زنجان وجود ندارد و در این راستا آبیاری های قطره ای و تیپ در اولویت اعطای تسهیلات به متقاضیان قرار دارد.

فریدون داودی با اشاره به میزان تسهیلات ارایه شده به انواع آبیاری های نوین در استان زنجان تصریح کرد: هم‌اکنون برای تجهیز هر هکتار از اراضی کشاورزی استان به آبیاری «قطره ای» و «تیپ» مبلغ 70 میلیون ریال تسهیلات بلاعوض اعطا می شود.

وی عنوان کرد: همچنین برای اجرای هر هکتار آبیاری بارانی در اراضی کشاورزی استان مبلع 50 میلیون ریال به صورت بلاعوض در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

داودی میزان تسهیلات اعطایی به ماشین های آبیاری (لینیر و سنتر) در استان را نیز 60 میلیون ریال اعلام و خاطرنشان کرد: در طرح های واقع در اراضی چاه های مشاعی که به صورت یکپارچه طراحی و اجرا شوند پرداخت کمک بلاعوض تا 85 درصد هزینه طرح با رعایت سقف مندرج در شیوه نامه خواهد بود.

وی بیان داشت: امسال طی مرحله اول مبلغ 17 میلیارد تومان اعتبار به منظور تجهیز مزارع و باغات استان زنجان به آبیاری های نوین تخصیص داده شد که این میزان اعتبار هم اکنون به متقاضیان واگذار شده است.

داودی افزود: در حال حاضر مرحله دوم اعتبارات آبیاری های نوین نیز به استان تخصیص داده شده و تا پایان سال در اختیار متقاضیان قرار داده خواهد شد.

انتهای پیام/ 

آمار بازدید

امروز
دیروز
کل بازدید ها
2893
5717
4813327


IP شما : 54.226.23.160

نظرسنجی

نظر شما در خصوص مطالب ارائه شده در سایت چه می باشد؟

جستجوی گوگل


امروز : دوشنبه 29 بهمن 1397

آخرین تاریخ به روز رسانی یکشنبه 28 بهمن 1397 1:12:42 ب ظ می باشد