سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان

سال 1397، سال حمایت از کالای ایرانی

 

اخبار شهرستان خرمدره

جشنواره کشوری ترش و شیرین در روستای سوکهریز شهرستان خرم دره برگزار شد

جشنواره کشوری ترش و شیرین از شانزدهم تا هجدهم  شهریور ماه در محل روستای سوکهریز از توابع شهرستان خرم دره برگزار شد.

 در این جشنواره کشاورزان شهرستان خرم دره مشارکت بسیار خوبی داشتند و محصولات تولیدی خود شامل ارقام مختلف انگور، سیب، گردو، هلو، لوبیا، بادام، خیار، ترشیجات محلی و صنایع دستی شهرستان را در معرض دید عموم قرار دادند که با استقبال خوب بازدیدکنندگان مواجه شد.

شایان ذکر است رئیس سازمان جهادکشاورزی استان زنجان و فرماندار شهرستان خرم دره نیز در مراسم افتتاح جشنواره  حضور داشتند و  از نمایشگاه و غرفه جهاد کشاورزی شهرستان بازدید کردند.

علیرضا اسدالهی، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خرم دره هدف از برگزاری  این جشنواره را آشنایی هر چه بیشتر مردم سایر مناطق استان و کشور با محصولات کشاورزی و صنایع دستی این شهرستان و عرضه مستقیم محصولات کشاورزی این منطقه عنوان کرد.

گفتنی است، نمایشگاه کاکتوس و گل های زینتی نیز از  18 تا 24 شهریور ماه در شهر خرم دره دایر بوده است که در این نمایشگاه انواع گل و گیاهان زینتی، صنایع دستی سفالی و نهاده های گلکاری و انواع مختلف کاکتوس و ساکولنت ها و گیاهان گوشتی که این روزها به دلیل اهمیت آن ها در تصفیه هوا و جذب تشعشعات مضر طرفداران زیادی پیدا کرده است، در معرض دید بازدید کنندگان قرار گرفت.

انتهای پیام/

آمار بازدید

امروز
دیروز
کل بازدید ها
2894
5717
4813328


IP شما : 54.226.23.160

نظرسنجی

نظر شما در خصوص مطالب ارائه شده در سایت چه می باشد؟

تماس با جهاد خرمدره

خرمدره -خیابان امام خمینی - سازمان جهاد کشاورزی خرمدره   

تلفن : ....

مدیریت جهاد خرمدره

امروز : دوشنبه 29 بهمن 1397

آخرین تاریخ به روز رسانی یکشنبه 28 بهمن 1397 1:12:42 ب ظ می باشد