سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان

سال 1397، سال حمایت از کالای ایرانی

 

اخبار حوزه نمایندگی ولی فقیه

احصای100 مورد از مصادیق معروف و منکرات توسط شورای امر به معروف و نهی از منکر در سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان/ لزوم تبیین فلسفه قیام امام حسین(ع) در بین آحاد مردم

 به گزارش مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان، امر به معروف و نهی از منکر از جمله فرایضی است که احیای آن در جامعه در روایات متعدد از سوی ائمه معصومین(ع) بسیار مورد سفارش و تاکید قرار گرفته است.

حجت الاسلام سید مجتبی حسینی تصریح کرد: مبنای قیام امام حسین (ع) احیای امر به معروف و نهی از منکر بوده و سزاوار است فلسفه این قیام به خوبی در بین آحاد مردم تبیین شود چراکه با روشنگری و تبیین هدف قیام این فریضه در جامعه احیا خواهد شد.

وی با اشاره به اهمیت تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر در سطح سازمان ها و ادارات مختلف خاطرنشان کرد: اعضای این شورا معروف ها و منکرات را شناسایی کرده و با انجام اقدامات مختلف بر ترویج خوبی ها و جلوگیری از منکرات تاکید می کنند.

حجت الاسلام حسینی عنوان کرد: اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر در سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان مدیران جهاد کشاورزی شهرستان ها، مدیران کل ادارات تابعه و اعضای هیئت مدیره شرکت های اغماری وابسته به سازمان هستند و با حضور مستمر اعضا اقدام به انتخاب و معرفی یاوران معروف و یاوران منکر در سطوح مختلف کرده ایم به طوری که این یاوران ابزار عمل شورا محسوب می شوند.

وی با اشاره به بررسی دغدغه ها و چالش های موجود در سطح اداره و سازمان توسط شورای امر به معروف و نهی از منکر و ارائه راهکار در قالب مصوبه برای اجرا بیان داشت: در حال حاضر بیش از 100 مورد از مصادیق معروف و منکرات توسط این شورا در سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان برای بهره برداری احصا شده است.

 حجت الاسلام حسینی متذکر شد: جلسات شورای امر به معروف و نهی از منکر در سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان هر دو ماه یکبار با حضور اعضا برگزار می شود و آخرین جلسه این شورا نیز روز شنبه 10 مهر ماه جاری برگزار شد.

انتهای پیام/

آمار بازدید

امروز
دیروز
کل بازدید ها
2876
6441
4676554


IP شما : 3.84.186.122

نظرسنجی

نظر شما در خصوص مطالب ارائه شده در سایت چه می باشد؟

جستجوی گوگل


امروز : پنجشنبه 27 دي 1397

آخرین تاریخ به روز رسانی 7 ساعت و-38 دقیقه قبل می باشد