سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان

سال 1397، سال حمایت از کالای ایرانی

 

اخبار حوزه ریاست

دکتر جعفری در جلسه شورای هماهنگی مديران؛محدودیتی در تامین اقلام اساسی وجود ندارد و مشکلات موجود ناشی از رواج شایعات و احتکار و گران فروشی است

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان، چهارمین جلسه شورای هماهنگی مدیران با محوریت کشت پاییزه، توسعه کشت کلزا و موضوعات مرتبط با تنظیم بازار، روز پنجشنبه ۱۵ شهریور ماه جاری در سالن جلسات اشراق این سازمان برگزار شد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان در  این جلسه با اشاره به اینکه کشورمان در شرایط خاص اقتصادی قرار دارد و در چنین شرایطی لازمه رویارویی با مشکلات تغییر در شیوه های کاری و مدیریتی است، تصریح کرد: در حال حاضر هیچ محدودیتی در منابع وجود ندارد و بسیاری از مشکلاتی که در این حوزه مشاهده می شود ناشی احتکار و گران‌فروشی و رواج شایعات است.

دکتر حسین جعفری با تاکید بر اینکه در تامین هیچ یک از اقلام اساسی و نهاده ها مشکلی وجود ندارد، افزود: طی ۵ ماهه نخست سال جاری توزیع اقلام اساسی مردم در استان زنجان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲.۷ برابر شده است.

وی با معرفی عبدالله جعفری به عنوان جانشین رییس سازمان در نظارت بر تنظیم بازار محصولات و نهاده های کشاورزی، لزوم تقسیم وظایف و ورود جدی تر دستگاه ها و نهادهای ذی ربط در حوزه نظارت بر بازار را مورد تاکید قرار داد و از مدیران در سطح شهرستان ها  نیز  خواست با انتخاب یک جانشین به طور منظم نسبت به پایش و رصد بازار اقدام کنند.

دکتر جعفری در ادامه با تاکید بر لزوم انجام تمهیدات لازم برای کشت به موقع کلزا در سطح استان خاطرنشان کرد: طبق پیش بینی ها امسال پاییز زودرسی خواهیم داشت و لذا کارشناسان تمام توان خود را در این حوزه به کارگیرند. 

گفتنی است، در این جلسه از مدیر آب و خاک سازمان و مدیران سه شهرستان سلطانیه، خدابنده و زنجان که به ترتیب بهترین عملکرد را در اجرای سیستم های نوین آبیاری داشتند و همچنین کارشناسان مربوطه با اهدای لوح، تقدیر و تجلیل شد.

انتهای پیام/

آمار بازدید

امروز
دیروز
کل بازدید ها
3156
5717
4813590


IP شما : 54.226.23.160

نظرسنجی

نظر شما در خصوص مطالب ارائه شده در سایت چه می باشد؟

جستجوی گوگل


امروز : دوشنبه 29 بهمن 1397

آخرین تاریخ به روز رسانی یکشنبه 28 بهمن 1397 1:12:42 ب ظ می باشد