سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان

سال 1397، سال حمایت از کالای ایرانی

 

اخبار حوزه ریاست

برگزاری دومین جلسه شورای راهبری زنجیره‌های عرضه در سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان، دومین جلسه شورای راهبری زنجیره‌های عرضه با حضور دکتر حسین جعفری، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و سایر اعضای شورا روز چهارشنبه 9 خرداد ماه جاری در سالن جلسات حوزه ریاست سازمان برگزار شد.

گفتنی است، در این جلسه ضمن ارایه گزارشی از اقدامات و فعالیت های انجام گرفته در زمینه ایجاد و راه‌اندازی زنجیره های عرضه محصولات توسط مدیران و معاونین سازمان و سایر اعضا، با تشریح برخی موانع موجود در مسیر ایجاد و راهبری زنجیره ها، راهکارهای تسهیل فرآیند تشکیل حلقه های مختلف زنجیره ها در حوزه های مختلف مورد بررسی قرار گرفت.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان در این جلسه سرعت بخشی به روند ایجاد و تقویت زنجیره ها در حوزه‌های مختلف زراعت، باغبانی، امور دام و شیلات استان را مورد تاکید قرار داد و افزود: تشکیل زنجیره ها باید با محوریت تولید کنندگان باشد چراکه جهت گیری اصلی در ایجاد این زنجیره ها حمایت از تولید است.

دکتر حسین جعفری با اشاره به لزوم الگوگیری از تجارب موفق جهانی در ایجاد و راهبری زنجیره ها و همچنین بهره گیری از تجربه زنجیره‌های موفق در سایر استان های کشور تصریح کرد: در این راستا نباید مفهوم زنجیره با پشتیبان اشتباه گرفته شده و زمینه فعالیت دلالان و واسطه ها فراهم شود.

انتهای پیام/

آمار بازدید

امروز
دیروز
کل بازدید ها
3109
6441
4676787


IP شما : 3.84.186.122

نظرسنجی

نظر شما در خصوص مطالب ارائه شده در سایت چه می باشد؟

جستجوی گوگل


امروز : پنجشنبه 27 دي 1397

آخرین تاریخ به روز رسانی 8 ساعت و-38 دقیقه قبل می باشد